Knowledgebase
Best Aurora 4 U > Help Desk > Knowledgebase

Search help:


Terms of Service (Obchodní Podmínky)

Solution

Pokud by vznikl nějaký rozpor ve výkladu Podmínek, pak platí verze v angličtině.

1. Účet Uživatele

1.1. Není dovoleno vytvořit si více než 1 účet na osobu, domácnost nebo IP adresu. Jakýkoli pokus o vytvoření více než 1 účtu povede ke smazání všech.
1.2. Pokud bude Tvůj účet neaktivní 60 dní, bude automaticky suspendován a všechny stavy účtu (včetně výdělků na účtu, referralů a kreditů na inzerci) budou smazány.
1.3. Je zakázáno používat proxy servery při registrování účtu nebo při prohlížení reklam - takové chování povede k suspendování účtu.
1.4. Nesmíš sdílet žádné osobní informace jako heslo, PIN, e-mailovou adresu pro výplaty atd. s žádnou další osobou, která má také účet na BestAurora4U.com. Pokud toto bude zjištěno, všechny účty sdílící jakékoli osobní údaje budou trvale suspendovány.
1.5. Pokud je Tvůj účet suspendován, nemůžeš si vytvořit nový účet. Pokud to zkusíš, Tvůj nový účet bude také suspendován.
1.6. Účty jsou nepřenosné.
1.7. Neměníme žádné údaje na Tvém účtě na žádost.
1.8. Nikdy neměníme Tvé osobní informace, e-maily ani log přihlášení na Tvém účtě.
1.9. Nejsme zodpovědni za Tvůj účet na BestAurora4U.com.
1.9.1. Ty jsi zodpovědný za ochranu Tvého účtu silným heslem, které nepoužíváš nikde jinde.
1.10. Nejsme zodpovědni za krádež Tvého účtu na BestAurora4U.com.
1.11. Informace na Tvém účtě musí být vždy přesné a pravdivé. Nepřesné a nepravdivé informace mohou vést k suspendování účtu.
1.11.1. Tvé jméno a příjmení musí být reálné, tedy musí odpovídat tomu, co máš uvedeno ve Tvém občanském průkazu. Falešné jméno nebo příjmení povede k suspendování účtu.
1.12. Tím, že se staneš členem BestAurora4U.com, souhlasíš se zasíláním novinek, informací o Tvém účtě a speciálních nabídek a dalších věcí z BestAurora4U.com a od našich partnerů. Můžeš se také kdykoli rozhodnout tyto e-maily nepřijímat, jednoduše se logni na Tvůj účet a nastav si to tam.
1.13. BestAurora4U.com je součástí refbackové stránky BestRefback4U.com. Proto se musíte nejdříve zaregistrovat na BestRefback4U.com, abyste mohli používat BestAurora4U.com. Registrace na BestRefback4U.com je zdarma.
1.14. Pokud porušíš naše Podmínky, Tvůj účet bude suspendován nebo smazán. Všem suspendovaným nebo smazaným účtům budou všechny stavy účtu (včetně výdělků na účtu, referralů a kreditů na inzerci) smazány bez náhrady.

2. Referralové

2.1. Počet referralů, které může mít člen, je omezen podle typu členství.
2.2. Získáváš peníze jen z přímých referralů, které jsi přímo Ty doporučil a nebo sis je koupil.
2.2.1. Dostáváš určité % z výdělků Tvých referralů. % závisí na typu členství.
2.3. Každý z Tvých referralů, jako uživatel, musí být unikátní - musí mít unikátní e-mailovou adresu, IP adresu atd.
2.4. Nesmíš posílat nevyžádané e-maily nebo někoho jakkoli jinak nutit, aby se stal Tvým referralem. Takové případy si ověříme - povedou ke smazání účtu.
2.4.1. Spamování na BestAurora4U.com a spamování při propagování naší stránky je přísně zakázáno. Pokud na to přijdeme, Tvůj účet bude smazán.
2.5. Negarantujeme aktivitu referralů, které se prodávají na BestAurora4U.com ani je nevyměňujeme. Nedáváme žádné náhrady za špatnou aktivitu, suspendované nebo smazané referraly.
2.6. Své neaktivní referraly můžeš za malý poplatek recyklovat.
2.7. Nemůžeš změnit svého referrera (toho, kdo Tě doporučil) a ani my ho neměníme.
2.8. Propagování naší stránky v autosurfech je přísně zakázáno. Pokud na to přijdeme, Tvůj účet bude smazán.
2.9. Není dovoleno používat služby, které prodávají referraly. Podezření z porušení tohoto pravidla povede k suspendování Tvého účtu.
2.10. Členové z Číny, Taiwanu, Hong Kongu, Vietnamu nesmí mít více než 30% referralů z jejich země, jinak bude jejich účet suspendován.

3. Anti-Cheat Politika

3.1. Jakýkoli pokus o podvádění nebo hacknutí našeho systému je zaznamenáván a může vést k okamžité suspendaci.
3.1.1. V takovém případě mohou být Tvé osobní informace uloženy a použity pro jakékoli nezbytné právní úkony proti Tobě i po smazání Tvého účtu.
3.2. Používání auto-clicků, auto-surfů a jakýchkoli jiných programů/softwarů je přísně zakázáno, Tvůj účet bude smazán bez upozornění.
3.3. Všem suspendovaným účtům budou smazány výdělky i referralové bez náhrady.
3.4. Máme právo kdykoliv suspendovat nebo smazat Tvůj účet, bez varování nebo upozornění.

4. Platby BestAurora4U.com

4.1. Všechny platby se provádějí za použití odkazů v Tvém účtě. Žádný jiný způsob neakceptujeme.
4.2. Všechny platby BestAurora4U.com jsou nevratné a všechny chargebacky nebo odvolané transakce Tvých plateb povedou k okamžité suspendaci Tvého účtu.
4.3. Akceptujeme platby pouze skrze Payza, PerfectMoney a SolidTrustPay.
4.4. V ceně inzerce je již započítán nákupní poplatek 5% + $0.35.

5. Platby Uživatelům

5.1. Všechny platby se uskutečňují přes ověřené Payza, PerfectMoney, SolidTrustPay a Bitcoin. Žádné další způsoby nejsou v současnosti dostupné.
5.2. O výplatu musíš požádat ručně, aby se začala vyřizovat.
5.3. Tvá výplata bude vyřízena a vydána v průběhu 1-30 dní od požádání (standard členi). Platby upgradnutým členům budou vyřízeny a vydány během 1-14 dní od požádání.
5.4. $1.5 je minimální výplata pro Payza, PerfectMoney, SolidTrustPay a Bitcoin.
5.4.1. $10 je maximální výplata.
5.4.2. Standard a VIP členové můžou požádat o výplatu až po té, co odklikají minimálně 100 reklam. Ostatní upgradovaní členové nemusí odklikat žádné reklamy.
5.5. Můžeš požádat najednou jen o jednu výplatu.
5.6. Požádat o další výplatu můžeš až po uplynutí určitého počtu dní od předchozí výplaty. Počet dní závisí na typu členství.
5.7. Musíš přijmout výplatu přes Tvůj platební procesor v průběhu 30ti dní od obdržení výplaty. Pokud tak neučiníš, výplata bude v našem systému smazaná a taková výplata je nevratná (nebudeme ji posílat znovu ani jinak nahrazovat).
5.8. Jsme zodpovědni pouze za zadání Tvé výplaty platebnímu procesoru. Jakékoli činnosti poté musí být vyřízeny podporou platebního procesoru. (Pokud máš nějaké potíže s výplatou poté, co jsme ji zadali platebnímu procesoru, obrať se na podporu platebního procesoru).
5.8.1. Neprovádíme žádné náhrady ani náhrady do hodnot účtu poté, co byly platby odeslány.
5.8.2. Nejsme zodpovědní za nesprávně zadané e-mailové adresy nebo čísla bankovních účtů. Pokud již byla platba odeslána na e-mail nebo číslo bankovního účtu, které jsi zadal/a špatně, nemáš právo na přijetí této výplaty. Takže buďte prosím opatrní při vyplňování těchto dat.
5.8.3. Musíš mít verifikovaný účet u platebního procesoru, abys mohl/a obdržet výplatu.
5.8.4. Tvoje jméno a příjmení ve Tvém účtu na BestAurora4U.com musí souhlasit s Tvým jménem a příjmením ve Tvém účtu na platebním procesoru, abys mohl/a obdržet výplatu.
5.9. Poplatky za výplaty závisí na typu platebního procesoru a na členství.
5.10. Po přijetí výplaty musíš nahrát svůj důkaz výplaty na naše forum, abys mohl dostat další výplatu.
5.11. Členové z Číny, Taiwanu, Hong Kongu a Viet Namu musí upgradovat své účty, aby mohli požádat o výplatu. Kontrolujeme nejen zemi, kterou vyplní při registraci, ale také jejich IP adresu.
5.11.1. Musíš požádat o výplatu ze stejné země, jako ses registroval/a. Pokud země, z které jsi požádal/a o výplatu, nesouhlasí se zemí, z které ses registroval/a, nedostaneš výplatu a Tvůj účet bude suspendován za podvádění.
5.12. Jsme profit-sharing stránka. Vše, co vyděláme, jde na platby členům a náklady stránky. Pokud nebudeme mít žádné nákupy od inzerentů nebo členů jako je kupování inzerce nebo upgradování účtu, výplaty budou stát.
5.13. Člen, který podváděl a má čekající výplaty, nemá právo na obdržení výplaty.
5.14. BestAurora4U.com je součástí refbackové stránky BestRefback4U.com. Proto se musíte nejdříve zaregistrovat na BestRefback4U.com, abyste mohli požádat o výplatu na BestAurora4U.com. Registrace na BestRefback4U.com je zdarma.

6. Reklamy

6.1. Stránka nesmí obsahovat pornografický, rasistický, diskriminační, vulgární, ilegální, nebo jiný nevhodný materiál jakéhokoli druhu.
6.2. Stránka nesmí obsahovat žádné frame-breakery.
6.3. Stránka musí být v angličtině.
6.3.1. Pokud chceš přidat stránku, která není v angličtině, musíš použít správné cílení zemí (Country Targeting).
6.4. Stránka nesmí obsahovat viry a nesmí dělat reklamu žádným virům.
6.5. Stránka nesmí obsahovát žádná potvrzovací okna jako například výzvy ke stažení nebo potvrzovací upozornění.
6.6. Stránka nesmí překročit limit 1 pop-up/pop-under.
6.7. Samotný pop-up/pop-under stránky nesmí otevírat žádná nová okna.
6.8. Samotný pop-up/pop-under stránky nesmí porušovat žádná pravidla uvedená výše.
6.9. Máme právo odmítnout jakoukoli reklamu, kterou považujeme za nevhodnou k zobrazení.
6.10. Každou reklamu můžeš shlédnout jen 1x za 24h.

7. Systém Referralové Zdarma

7.1. Negarantujeme, že získáš nějaké referraly, když si koupíš kredity pro Systém Referralové Zdarma.
7.1.1. Bereš na vědomí, že kupuješ kredity pro zobrazování Tvého reflinku, nekupuješ referraly.

8. Zásady Náhrady Peněz

8.1. Poplatky za upgradování Tvého členství nebo nákup nehmotného majetku jsou obecně nevratné. Ale pokud bude potřeba, budeme s Tebou spolupracovat na řešení problémů, které můžeš mít.
8.2. Pokud iniciuješ chargeback u platebního procesoru, budeš nahlášen jako podvodník, který porušil naše Obchodní Podmínky, Tvá žádost bude zamítnuta a Tvůj účet na BestAurora4U.com bude suspendován a nebudou dány žádné náhrady.

9. Zásady Ochrany Osobních Údajů

9.1. BestAurora4U.com nikdy nedá Tvá citlivá data třetím stranám (netýká se bodu 3.1.1.).
9.1.1. Nikdy nebudeme nikomu prodávat, pronajímat nebo dávat Tvůj e-mail (netýká se bodu 3.1.1.).

10. Odpovědnost

10.1. BestAurora4U.com neodpovídá za zpoždění nebo selhání ve výkonu způsobeným akty Boha, válkou, terorismem, stávkou, pracovními spory, zastavením práce, požárem, aktem vlády nebo jakoukoli jinou příčinou, ať už podobnou nebo odlišnou, mimo naši kontrolu.
10.2. BestAurora4U.com si vyhrazuje právo omezit, změnit nebo upravit poplatky, výhody, pravidla, předpisy, speciální nabídky, označení a podmínky členství nebo ukončit služby kdykoliv a bez předchozího upozornění.
10.3. BestAurora4U.com nezodpovídá za jakékoli Tvé platby daně z toho, co od nás obdržíš. Je Tvou povinností přiznat k dani to, co jsi obdržel, a zaplatit daň Tvé země.
10.4. Nejsme zodpovědní za naše členy, inzerenty ani reklamy.
10.4.1. Neneseme odpovědnost za škody způsobené chováním ostatních uživatelů.
10.5. Ty jsi zodpovědný za své investice. Nezaručujeme, že si vyděláš víc, než jsi investoval.

11. Politika, Chat, Forum a Obecné Chování

11.1. Jakákoli reprodukce části nebo celého webu je zakázána bez předchozího souhlasu.
11.2. Spam, peněžní nabídky, odkazy, duplicitní příspěvky, nelegální obsah, zmiňování uživatelských jmen ostatních, nesmyslné příspěvky a další nevhodné příspěvky/zprávy nejsou dovoleny a povedou k suspendování Tvého účtu.
11.3. Jakákoliv obvinění bez důkazů, neúcta a jiné věci proti BestAurora4U.com, jejímu majiteli nebo personálu na jakémkoliv místě povedou k suspendování Tvého účtu.
11.4. Pokud přivodíš přímo či nepřímo jakoukoliv újmu BestAurora4U.com, jejímu majiteli nebo personálu, Tvůj účet bude suspendován a mohou být proti Tobě podstoupeny příslušné právní kroky.

12. Změny Vyhrazeny

12.1.Tato dohoda se může změnit. Ačkoli máme právo změnit tuto smlouvu bez předchozího upozornění našim členům, můžeme poslat oznámení všem našim členům o nových podmínkách a/nebo podmínky, které se změnily. Pokud z jakéhokoliv důvodu nechceš změny přijmout, budeš nás muset kontaktovat a Tvůj účet bude odstraněn.

 
Was this article helpful? yes / no
Related articles FAQ (Otázky a odpovědi)
Jak mám klikat a vydělávat na klikačce BestAurora4U?
Jak si aktivovat prijimani placenych e-mailu?
Jak vložit banner s reflinkem na forum?
Mohu propagovat klikačku BestAurora4U.com v autosurfech?
Article details
Article ID: 53
Category: FAQ Česky
Date added: 27-Aug-2012 07:34:49
Views: 1766
Rating (Votes): Article rated 3.5/5.0 (51)

 
« Go back

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid