Welcome, Guest. Please login or register.
April 19, 2024, 05:11:39 AM
Home Help Search Login Register
News: Welcome Smiley

+  Best Aurora 4 U
|-+  BestAurora4U - Pro Čechy a Slováky
| |-+  Oznámení a Novinky
| | |-+  Potřebujete poradit?
« previous next »
Pages: [1] Go Down Print
Author Topic: Potřebujete poradit?  (Read 6476 times)
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« on: September 20, 2012, 07:54:59 PM »

Pokud potřebujete s něčím poradit a odpověď na vaši otázku jste nenalezli zde na foru, podívejte se ještě do Helpdesku do české části zde. Jsou tam česky Podmínky, FAQ a nějaké otázky jako např. Jak vložit banner s reflinkem na forum, Jak funguje recyklace referralů atd.
Anglická část zde.

Pokud byste nikde nenašli odpověď na vaši otázku, napište mi mejl přes tento formulář (je na stránkách) nebo se můžete optat přímo zde na foru.
Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
hhannie
Newbie
*

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 9


View Profile
« Reply #1 on: September 26, 2012, 02:40:50 PM »

Odpověď jsem nikde nenašla, tak se zeptám tady Grin Zajímalo by mě, zda nějak vadí ty chybné cheat checky, co se mi ukazují v mých statistikách?  Mám totiž pomalejší internet a PC celkově, tak kolikrát mám dost problém dát obrázek do správné pozice, když se mi "kousne" prohlížeč  Grin Mám teda chybné jenom 3, ale raději se ptám, jestli není nějaký "postih", když překročím určitý počet.. Děkuji. Roll Eyes
Logged
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« Reply #2 on: September 26, 2012, 06:59:12 PM »

Snaž se je minimalizovat Smiley

Pokud někdo překročí 10 špatných cheat checků, je to důvod k suspendování účtu. Samozřejmě se také bere v potaz poměr, kolik jich bylo správných a kolik špatných (pod 10% se není čeho bát). Dále se bere v potaz i aktivita na foru, celkově komunikace s adminem atd.
Člověk, který mi nikdy neodpoví na žádnou formu komunikace ani na varovný e-mail, bude suspendován. Naopak člověk, který ví, že má hodně špatných cheat checků, a dokáže mi to pádně vysvětlit, (pokud bude vysvětlení přijmuto) suspendován nebude. Je to zkrátka o komunikaci a domluvě.
Zatím jsem na základě vysokého počtu špatných cheat checků nikoho nesuspendovala a zatím to nemám ani v plánu dělat (dokud se tu nezačnou masově používat autoclicker programy).
Čechy a Slováky se budu snažit upozorňovat e-mailem nebo zprávou v Účet -> Zprávy, není to ale pravidlo, tak je lepší si ty špatné cheat checky hlídat a případně se ozvat včas s vysvětlením.

Cheat check je namířen hlavně proti botterům ze zemí 3. světa a tam budu přísnější.

Obecně Čechy a Slováky nebudu řešit (ohledně špatných cheat checků) do té doby, dokud mi tu nezačnete používat nějaké programy na klikání. Mám dost nástrojů, jak vás odhalit, takže to ani nezkoušejte - jakmile na někoho takového přijdu, tak bude suspendace BEZ předchozího upozornění! Potom se začnu dívat i na cheat checky a přestanu vás brát jako ne-bottery. Buďte rádi, že tu jako CZ a SK máte určité výhody a nekažte si to botováním, ať o ty výhody nepřijdete.

Poznámka: Pokud tu captchu (cheat check) zkazíš míň než 5x za sebou, tak se mi to ve špatných cheat checkách ani neukáže. Uvidím časem, jestli to nechám na 5ti nebo to snížím na 3 - píšu to jen pro info, abys věděla, že když zkazíš 1x cheat check, tak se to nepočítá.

-----------------------------------------------------------------------

Otázka a odpověď je vložena do FAQ, můžete si ji přečíst zde: http://bestaurora4u.com/helpdesk/knowledgebase.php?article=64
« Last Edit: September 26, 2012, 07:19:32 PM by BestAurora4U » Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
hhannie
Newbie
*

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 9


View Profile
« Reply #3 on: September 26, 2012, 07:57:37 PM »

Děkuji za info.  Smiley
No, já o takových programech na autoklikání slyším prakticky poprvé, takže to u mě ani nehrozí. Grin Času mám sice méně, ale i tak si nehodlám klikání usnadňovat tímto způsobem.. Cool
Logged
hhannie
Newbie
*

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 9


View Profile
« Reply #4 on: October 11, 2012, 09:19:08 AM »

Chtěla jsem si zakoupit Golden členství přes Liberty reserve, přičemž mi to stále píše: "Shopping Cart Interface of this merchant is not configured properly. Please report this error to the merchant along with exact steps that led to this error.
lr_success_url
Exceeds maximum length of 100." Netuším, kde je chyba. Huh
Logged
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« Reply #5 on: January 26, 2013, 09:50:09 AM »

Děkuji za nahlášení.

Je to asi chyba v kódu. URL je delší než 100 znaků a to se scriptu nelíbí. Prý to je kvůli nějakým nedávným změnám.

Dívala jsem se na nějaké řešení a plné řešení zatím není.

Je tam ale řešení oklikou, které sice tuto metodu udělá funkční, ale nebudou se platby označovat jako processed, tedy zaplacené. V tom případě budu muset dávat zakoupená členství atd. ručně, takže je nedostaneš hned po zaplacení.

Vyzkoušej to, jestli už to pracuje, a dej vědět, kdy pošleš peníze, abych se na to mohla podívat, a to členství Ti dát.
Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
Kouni
Newbie
*

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 1


View Profile
« Reply #6 on: November 04, 2016, 04:57:37 AM »

Dobry den, pred nekolika dny jsem si koupila za dolar v obchode s body na zkousku clenství na mesic, dolar se odecetl, clenství stale nemám. udelala jsem neco spatne? Dekuji Janderkova
Logged
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« Reply #7 on: November 20, 2016, 04:50:31 PM »

Dobry den, pred nekolika dny jsem si koupila za dolar v obchode s body na zkousku clenství na mesic, dolar se odecetl, clenství stale nemám. udelala jsem neco spatne? Dekuji Janderkova

Členství už byste měla mít. Pokud ne, napište na podporu (e-mail nebo Helpdesk).
Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
Pages: [1] Go Up Print 
« previous next »
Jump to:  


Login with username, password and session length

The Best Traffic Exchange
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines
SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!