Welcome, Guest. Please login or register.
February 25, 2021, 09:06:31 AM
Home Help Search Login Register
News: Welcome Smiley

+  Best Aurora 4 U
|-+  BestAurora4U - Pro Čechy a Slováky
| |-+  Změny na klikačce
| | |-+  Stěny nabídek, příjmy klikačky, výplaty členům, jak nás podpořit
« previous next »
Pages: [1] Go Down Print
Poll
Question: Řešení odměn Matomy a Superrewards
Varianta 1 - Points   -0 (0%)
Varianta 2 - Extra účty   -0 (0%)
Varianta 3 - Smíšený   -1 (100%)
Total Voters: 1

Author Topic: Stěny nabídek, příjmy klikačky, výplaty členům, jak nás podpořit  (Read 9156 times)
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« on: January 15, 2014, 09:56:55 AM »

Aneb nalejme si čistého vína.
Ať každý člen ví, jak to na naší klikačce chodí, a ví, jak zde vydělávat a čím nás může podpořit, abychom měli dostatek peněz na jeho výplatu.

Stěny nabídek
Stěny nabídek jsou z naprosté většiny zdrojem příjmů naší klikačky (90-95%).
Jedná se hlavně o poskytovatele nabídek: Virool, PTCWall, Matomy, Superrewards, PaymentWall. Případně AdWorkMedia, ale tam jsou většinou jen placené nabídky.

Proto Vás prosíme, plňte tyto nabídky. Nejen, že si sami vyděláte, ale navíc podpoříte tuto klikačku, která pak bude mít z čeho Vám vyplatit vaši výplatu.
Pokud členové nebudou plnit nabídky, nemohou se pak divit, že je naše klikačka nebude mít z čeho vyplatit.

PTC sekce
Klikáním na reklamy PTC sekce vyděláváte hlavně sobě. Toto jsou námi sponzorované výdělky, jsou tam pro vás, my z nich téměř nic nemáme. Je to proto, že inzerentů (těch, kdo nakupují u nás reklamu), je velmi málo a nestačí to pokrýt vaše výdělky z PTC sekce.
Výdělky této sekce proto sponzorujeme z výdělků z nabídek.
Nechceme PTC sekci výrazně omezit nebo zrušit úplně, protože co bychom to byli za klikačku bez pořádné PTC sekce.
Podpořit nás tedy můžete i nákupem jakékoliv reklamy u nás.
Občas máme i velké akce a slevy, tak je využívejte.
Dejte naší stránce na Facebooku Like a budete vědět o všem důležitém.

Členství
Členství už z jejich podstaty jsou konstruovaná tak, abyste jejich zakoupením vydělali vy. Pokud si tedy správně spočítáte výdělky a vyberete správné členství.
Občas některý člen dělá např. tu chybu, že si zakoupí členství, u kterého je jasně napsáno "toto členství je určeno pro ty, kdo mají x referralů" a přitom nemá referrala ani jednoho. To se pak nedivte, že nevyděláte.
Členství tu jsou hlavně pro vás, abyste se cítili výjimečně a měli určité výhody.
Výhody a bonusy z členství také závisí na příjmech klikačky. Čím vyšší příjmy klikačky, tím vyšší a lepší bonusy a výhody můžeme nabídnout za koupi členství.
Při koupi správně vybraného členství tedy vaše výdělky navíc sponzorujeme a při koupi špatně vybraného členství podpoříte naši klikačku Smiley
Nákupem členství naše klikačka proto buď prodělává nebo vydělává podle toho, jak správně si vyberete.
Není to tedy tak, že nákupem členství naší klikačce vždy naší klikačce finančně pomůžete, jak si někteří myslí.

Virool videa
Virool videa - tedy shlížení těchto videí vámi - je zatím hlavním zdrojem příjmů naší klikačky. A také dobrým zdrojem vašich dalších výdělků.

Nyní se s tímto poskytovatelem nabídek rýsují určité problémy.
Jak někteří už víte, Virool si nově zapsal do jejich Obchodník Podmínek, že zakazuje jakkoliv odměňovat členy za shlédnutá videa. Nesmíme tedy za videa dávat žádné peníze, Coins ani Points.

Dosavadní systém poběží do té doby, než požádáme u Viroolu o výplatu. A pak se uvidí podle toho, jestli nás vyplatí nebo nám zruší účet.
Pokud nás vyplatí, budeme stejně nuceni odměny za Virool videa odstranit, abychom předešli zrušení účtu při další výplatě. Za shlížení Virool videí pak nebudou žádné odměny, ale kdo bude chtít podpořit klikačku a dá se říct vydělat si tam na svou vlastní výplatu, bude je moci shlížet dál, ale oficiálně zadarmo (neoficiálně nám vámi shlédnutá videa pomohou našetřit na vaši výplatu).
Dál se bude počítat počet shlédnutých videí a není vyloučeno zavedení nějakých bonusů pro motivaci. Např. garantované a přednostní vyřízení výplaty v případě, že shlédnete určitý počet videí, přidání bonusových PTC reklam s vysokou hodnotou pro velmi aktivní uživatele ve shlížení videí apod.
O zisky se s vámi rádi rozdělíme.
Pokud to tedy dopadne dobře a Virool nám nezruší účet...
Pokud nám zruší účet, prosíme vás, abyste plnili nabídky na ostatních stěnách nabídek, pokud nechcete, aby tato klikačka skončila.

Stěna nabídek PTCWall
Také dobrý zdroj příjmů naší klikačky.
Pro vás je to další způsob výdělků a vlastně rozšíření naší PTC sekce - můžete zde odklikat další reklamy a vyděláte si víc a navíc nás podpoříte.
Součástí této stěny nabídek jsou i videonabídky - hodně podobné Viroolu, ale s menšími odměnami. Plňte i tyto nabídky.
Nové reklamy se objevují v průběhu celého dne, proto tuto sekci navštěvujte i vícekrát denně.
Některé reklamy se resetují každý den (zřejmě o půlnoci) a pak je lze shlížet znovu.

Stěna nabídek PaymentWall
Bývají zde nabídky podobné jako u Matomy a Superrewards.
Tato stěna nabídek může být jen za body (Points), provozovatel zakazuje odměny v penězích nebo směnitelné za peníze.
Můžete si zde vydělat body např. na nákup členství nebo reklamy u nás.
A navíc podpoříte naši klikačku.

Stěna nabídek AdWorkMedia
Provozovatel těchto nabídek povoluje odměny také jen v Points.
Tato stěna nabídek není podle našeho názoru moc dobrá, protože v naprosté většině nabízí jen placené nabídky - tedy nabídky, kde je potřeba něco zaplatit, abyste získali body.
Je to spíše o tom, že když už si chcete něco koupit a najdete to zde, je lepší si to koupit přes tuto stěnu nabídek a dostat odměnu, než si to koupit jen tak a nedostat nic.
Nabídek zdarma tu je zatím většinou málo.
Neočekáváme zde tedy nějakou větší aktivitu, ale pokud se rozhodnete zde nějakou nabídku splnit, také naši klikačku podpoříte.

Stěny nabídek Matomy a Superrewards
Tyto stěny nabídek jsou dalším příjmem naší klikačky a pro členy dalším způsobem, jak si na naší klikačce vydělat.
Problémem je jejich vysoké výplatní minimum - $50 u Matomy a $100 u Superrewards.
Nemůžeme si proto dovolit členy vyplácet dopředu, jsou to pro nás docela velké částky a může se stát, že nám tyto peníze poskytovatel nabídek nevyplatí.

Co tedy s tím?

Jsou tři možné varianty řešení:
1) Points
Nabídky se budou plnit ne za Coins (směnitelné na peníze), ale za Points (nejdou směnit za peníze). Potom si členové za ty Points můžou koupit hned kredity na reklamu, členství apod. Budete mít tedy za svou snahu aspoň něco a to hned. Pro nás není zase tak finančně zatěžující tyto odměny sponzorovat v našich vlastních produktech.
2) Extra účty
Zřídit každému členovi extra účet pro každou stěnu nabídek a vyplatit tyto vydělané peníze členům pokaždé, když odbržíme výplatu od poskytovatele nabídek.
Ale! Členové na plnění nabídek od Matomy a Superrewards zatím "kašlou" a pokud bude tento stav přetrvávat, může dosažení minima na výplatu trvat dlouhé měsíce a vy tak celé měsíce za vaši snahu neuvidíte nic než počet nějakých bodů v účtu a budete muset na vyplacení dlouho čekat.
3) Smíšený systém.
Jednalo by se vlastně o to, že členové budou mít extra účty pro každou stěnu nabídek, a body na těchto účtech by byly proplaceny pokaždé, když obdržíme od poskytovatele výplatu (tedy jako v bodě 2).
Navíc by ale tyto body byly směnitelné na Points nebo kredity na reklamu v Konvertoru nebo Obchodu s Body (tedy jako v bodě 1).
Mohli byste se tak svobodně rozhodnout, zda si chcete na vyplacení bodů počkat nebo si je hned směníte na Points či kredity.
Směna by ovšem byla nevratná a nemůžete si potom říct "jé, já chtěl radši ty peníze".

Ideální řešení by bylo podle nás řešení variantou 2, pokud by tedy členové byli v plnění těchto nabídek aktivnější. Případně variantou 3, pokud by byl zájem.

Protože ale členové nejsou příliš aktivní v plnění těchto nabídek, proto jsme se rozhodli tento problém prozatím vyřešit zavedením varianty řešení č. 1. A to minimálně do té doby, než členové budou v plnění těchto nabídek o mnoho aktivnější. Pokud by členové byli natolik aktivní, že dosažení výplatního minima by trvalo max 3-4 měsíce (protože komu by se chtělo čekat na vyplacení peněz déle než 3-4 měsíce?), můžeme pak systém změnit na variantu č. 2 či 3.

Součástí Matomy a Superrewards nabídek je i shlížení videí podobně jako u Viroolu, tak zkuste tyto video-nabídky také plnit.

U Matomy a Superrewards jsou často velmi jednoduché úkoly - pouze registrace na nějakou stránku, hraní online her, stažení nějakého programu, vyplnění dotazníku apod. Jsou za to většinou velmi pěkné odměny.

Nově Superrewards přidali také záložku Tasks, což jsou mikroúkoly. Jestli znáte někdo Crowdflower úkoly, pak určitě víte, o co jde.
Jsou to rychlé a krátké úkoly za relativně malou odměnu, ale zase v porovnání se stráveným časem jsou velmi výhodné a navíc jich můžete dělat kvanta denně - doslova tisíce - prostě kolik zvládnete. Můžete u toho strávit klidně celý den a vydělávat nonstop.
Úkoly tam někdy nejsou žádné a některé dny jich tam jsou i desetitisíce, je třeba to sledovat.
Odměna na klikačce se připočte, až když splníte tolik úkolů, aby daly dohromady 1 celý bod.

Pokud něčemu v nabídkách nerozumíte, dejte si to do Google překladače a nebo se ptejte.

Dejte si při plnění nabídek pozor na tyto věci:
- nabídky plňte vždy jen z jedné IP adresy
- stejnou nabídku, kterou jste již splnili v jiné stěně nabídek, neplňte v další stěně nabídek, ani na jiné klikačce - oni pak za to banují a nebudete již moci plnit nabídky žádné
- pokud chcete plnit Matomy nabídky, vyplňte si ve vašem profilu na naší klikačce rok narození a pohlaví, oni ty nabídky cílí podle toho a vyhnete se tak vyplňování nabídky, kde až v půli zjistíte, že není určena pro vás

Všechny členy prosíme - plňte tyto nabídky. Čím víc v tom budete aktivní, tím více si vyděláte, tím spíše si také zajistíte výplatu a tím lepší a výhodnější systémy pro vás budeme moci zavést. A pokud budete opravdu hodně aktivní, potom můžete očekávat soutěže, bonusy, vyšší výdělky v PTC sekci za klik a další odměny. My se s vámi o zisky opravdu rádi rozdělíme a dáme vám z nich co možná nejvíce, aby vás to tu bavilo a hlavně jste si hodně vydělali.

Naše klikačka je hlavně o jejích členech - vy svou aktivitou rozhodujete o tom, jaká klikačka bude, jak moc se tu bude dát vydělat.
Proto prosíme každého z vás - buďte více aktivní v plnění nabídek, zlepšení výdělků na sebe nenechá dlouho čekat.
Naopak vaše neaktivita a ignorace stěn nabídek může vést až k úplnému zavření klikačky. Určitě byste neradi přišli o vydělané peníze, tak se prosíme snažte nějak naši klikačku podpořit.
My vám peníze rádi vyplatíme, ale musíme mít z čeho.

Pokud byste měli zájem dále podpořit naši klikačku a také si vydělat - zaregistrujte se na naši refbackovou stránku BestRefback4U.
Zde také můžete vydělávat a to formou refbacku - zaregistrujete se pod nás na klikačky jako náš referral a my vám za každý klik na nich budeme platit. Vyděláváte tak na dvou místech současně - na klikačkách i u nás.
Jestli můžeme radit, na klikačky byste se měli registrovat jedině přes refback (určitě ne jen tak, pod někoho neznámého, z toho nic nemáte), protože si tak za každé klikání pak vyděláte zase o něco víc.
Např. na Neobux máme refback 250%, tam si vyděláte z refbacku za klik dokonce ještě víc než za klik na samotné klikačce. Celkové výdělky tedy máte více než 2x takové, než kdybyste se zaregistrovali sami jen tak, pod bůhví koho.

Pokud nechcete získávat refback, ale přesto nás chcete podpořit registrací do klikaček, zde je seznam těch spolehlivějších klikaček:
- Neobux
- Clixsense
- CashNHits
- Cashtream
- Incentria
- Clicksia
- Probux
- LegacyClix
- DrClix
- JillsClickCorner
- DonkeyMails
- Cashons
- EasyHits4U
- No-Minimum
- RewardingWays
- DollarSignUp
- Clicks-fx
- PaidToLogin
Děkujeme.

Dary
Klikačku můžete také podpořit darem na PayPal, Payza nebo Perfectmoney účet.
Náš PayPal účet lze vidět např. na tomto důkazu výplaty od nás v kolonce Buyer email.
Payza a Perfectmoney účet vám v případě zájmu napíšeme do e-mailu. Kontaktovat e-mailem nás můžete na klikačce např. dole na stránce přes odkaz Kontakt.
Všem dárcům moc děkujeme!

Na závěr bychom všechny členy chtěli poprosit - vyjádřete zde svůj názor k tomuto tématu.
Hlavně nás tedy zajímá, jaká varianta řešení odměn z Matomy a Superrewards nabídek by vám vyhovovala.
Hlasujte a projevte svůj názor i písemně - proč jste zvolili zrovna tu nebo tu variantu.

Předem moc děkujeme za vaše názory a za podporu!
« Last Edit: April 08, 2014, 07:49:28 PM by BestAurora4U » Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« Reply #1 on: January 17, 2014, 03:59:14 PM »

Problém Matomy a SuperRewards vyřešen variantou č. 2.

Nyní již můžete vidět oddělené účty:
Matomy Coins - zde sbíráte Coins z Matomy stěny nabídek
SuperRewards Coins - zde sbíráte Coins ze SuperRewards stěny nabídek
PTCWall Coins - zde sbíráte Coins z PTCWall stěny nabídek

Všechny druhy Coins jsou již směnitelné v Konvertoru:
- na Points (Body)
- na kredity na reklamu (výměnné kliky, bannery, textová reklama)
- na kredity do systému Referralové Zdarma

Upraveny směnné kurzy v Konvertoru:
- pro bannery a textovou reklamu - nyní dostanete 10x tolik kreditů
- pro výměnné kliky - skoro 10x lepší kurz
- pro kredity do systému Referralové Zdarma - nyní dostanete 5x tolik kreditů

Jak to funguje:
Až nás poskytovatel nabídek vyplatí, přesuneme vám Coins z těch zvláštních Coins účtů do Coins.
Tím pro Coins zůstanou stejné všechny směnné kurzy pro případ, že jste si chtěli vyměnit zvláštní Coins za kredity nebo Points, ale nestihli jste to. Všechny druhy Coins mají totiž stejný směnný kurz.
Navíc ale čisté Coins si budete moci směnit v Coins >> Peníze konvertoru za Peníze.

Vše už je nakódované a systém běží Smiley
« Last Edit: January 17, 2014, 06:19:47 PM by BestAurora4U » Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
BestAurora4U
Administrator
Sr. Member
*****

Karma: 0
Offline Offline

Posts: 280


Admin of BestAurora4U.com and BestRefback4U.com


View Profile WWW
« Reply #2 on: January 27, 2014, 11:39:41 PM »

Znovu aktivována směna Coins na Peníze.

Dobrá zpráva: Virool nám účet zatím nezrušili a vyplatili nás.
Jelikož shlédnutá videa na videostěně Virool jsou hlavním příjmem klikačky a bez toho by klikačka nemusela mít na výplaty - shlížejte videa i nadále, i když nyní podle nových podmínek Viroolu jsou jen za "Děkujeme!" (Thank You). Tím si zajistíte další fungování této klikačky.

Vedeme si statistiky shlédnutých videí a ti, kteří si shlížením videí na svou výplatu vydělají, budou mít výplatu téměř jistou a přednostně vyřízenou.

Dále ponecháme aktivní týdenní soutěž ve shlížení videí, kde můžete vyhrát za shlížení videí týdně až $1.

Pro velmi aktivní členy ve shlížení videí plánujeme přidat nějaké extra PTC reklamy s vyšší hodnotou jen pro ně nebo další odměny - můžete si vybrat z:
Za každých 200 shlédnutých videí:
- 1 klikací reklama v hodnotě $0.01 na měsíc (můžete ji klikat každý den po dobu 1 měsíce)
- 2000 PTC kreditů zdarma
- 1500 PTR kreditů zdarma
- 3000 výměnných kreditů zdarma
- 1 odkaz v sekci Odkazy na měsíc zdarma
- 20000 kreditů zdarma pro bannery v sekci Bannery (100*100)
- 20000 kreditů zdarma pro bannery 468*60
- 20000 kreditů zdarma pro textovou reklamu v sekci Doporučujeme
- 7500 kreditů zdarma do systému Referralové Zdarma
Napište si na podporu, co chcete přidávat pokaždé, když dosáhnete 200 shlédnutých videí.
Videa se počítají od té doby, co je za ně Thank You!

Děkujeme.
Logged

BestAurora4U.com Admin
BestRefback4U.com Admin
Pages: [1] Go Up Print 
« previous next »
Jump to:  


Login with username, password and session length

The Best Traffic Exchange
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines
SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!